Poporodní dula

Služby poporodní duly sestavuji s klientkami přímo na míru každé zvlášť. A co lze vše zahrnout?  Před porodem Vám ráda pomohu připravit se na šestinedělí. Poskytnu informace jak pečovat o sebe i děťátko. Společně vymyslíme plán na první týdny po narození miminka, aby Vaše společné chvíle byly plné pohody a klidu. Popovídáme si, jaké změny čekají nejen Vás, ale i celou domácnost. 

Po porodu vyslechnu cokoliv budete potřebovat sdělit. Mohu pomoci se starším sourozencem, vyvenčit pejska, uvařit výživné jídlo. Můžeme si povídat o kontaktním rodičovství, bezplenkové metodě či látkových plenkách. Ráda pomohu při začátcích kojení, poradím jak miminko nosit v šátku/nosítku a předám informace, jak pečovat o porodní poranění. Mohu také poskytnout jemnou péči v podobě rebozo masáže či masáže bylinnými koulemi.

Kompletní balíček Poporodní dula

V rámci příprav na certifikaci nabízím výhodný balíček služeb jako poporodní dula.  Sestává se z online seznamovací schůzky,  jedné předporodní a dvou poporodních návštěv. 

Během online seznamovací schůzky se seznámíme a probereme Vaši představu šestinedělí a přípravu na začátky mateřství. Při prvním setkání společně prodiskutujeme Váš plán na šestinedělí, řekneme si jak nastartovat bezproblémové kojení a jak začít o sebe po porodu pečovat. 

Po porodu následují další dvě setkání, kdy Vám pomohu s čím budete aktuálně chtít – s péči o sebe, s péčí miminko (koupání, spaní, nošení, manipulace, přebalování), kojení či pomoc v domácnosti. V případě zájmu Vás opečuji jemnými technikami rebozo či bylinnými koulemi. Ráda poskytnu informace ke kontaktnímu rodičovství.