Masáže dětí a kojenců

Naučte se masírovat svoje děťátko a dopřejte si společně strávený čas plný něhy, lásky a mazlení.

Dotek je jedním z nejdůležitějších projevů blízkosti, lásky a bezpečí. Miminka pro svůj správný vývoj potřebují cítit, že jsou chtěná a milovaná. Zároveň díky fyzickému kontaktu a času strávenému při masírování dochází k vytváření a upevňování vztahové vazby mezi děťátkem a rodičem.

Pravidelné masírování pomáhá k lepšímu trávení a tím zmírňuje zažívací obtíže a bolesti bříška. Jemná masáž ručiček a nožiček zase uvolní napětí, které může vznikat při objevování nových pohybů. Něžné doteky na obličeji pomohou k uvolnění dutin a navození klidnějšího spánku.

Skupinový kurz Masáže miminek s dotekem aromaterapie

Kurz je určen pro rodiče (prarodiče) a jejich dětí do jednoho roku, kteří se chtějí naučit jak masírovat své miminko.

Během tří lekcí se naučíte celotělovou masáž včetně protikolikové masáže bříška. Vysvětlíme si jaké oleje používat a kdy který zvolit. Užijete si čas věnovaný Vám a Vašemu miminku ve společnosti dalších podobně naladěných maminek.

Masáže jsou vhodné pro všechna miminka od narození a to i pro mimina nedonošená či s hendikepem. Kurz je možné navštívit taktéž v těhotenství,
kdy se techniku masírování naučíte na manipulační panence (ta je k dispozici i pro ty, kterým miminko třeba zrovna usne, nebo nebude mít na masáž náladu).

 

Pravidelné masírování přináší řadu benefitů:
zlepšení imunity,
podpora zdravého psychomotorického vývoje,
prohlubování vztahové vazby,
celkové zklidnění a uvolnění miminka,
podporuje zažívaní,
posílení peristaltiky střev,
stimulace krevního oběhu
a mnoho dalšího…

 

Cena kurzu je 990,- a je nutné na něj předem přihlásit.
Přihlašovat se můžete na telefonním čísle 777 654 493 či emailem na istranska@dulis.cz.

Adresa konání lekcí je náměstí Malé 279/2, Liberec 460 01.

Lekce budou vždy v úterý a začínáme od 10.10.2023.

 

S sebou Vám postačí jedna nepromokavá podložka, látková plínka a nějaké oblečení, na kterém nebudou vadit případné skvrnky od oleje.

 

 

Individuální setkání

 

Během individuální lekce v délce 120 minut Vás naučím, jak masírovat Vaše děťátko. Povíme si, kdy masírovat vhodné je a kdy raději masáž vynechat. Popovídáme si o Vašem životním rytmu a jak do něj masáž pravidelně zařadit. Vysvětlím vše, co Vás bude zajímat a odpovím na otázky. To vše v pohodlí Vašeho domova.

S sebou mám vždy manipulační panenku, na které pohyby a úchopy vysvětlím. Pokud Vaše děťátko zrovna nebude mít na masáž chuť a náladu, naučím Vás vše na panence. Nemusíte se ničeho obávat ♥.

Setkání lze také rozdělit do dvou, pokud by to bylo na Vás a miminko dlouhé. Vše lze upravit dle Vašich požadavků a potřeb.